KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 6082830
nr 608 2830
Gouache
Signerad, Komposition, 33x48
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2009
kl 18:22:03
2/11 15:17:09
Gouache